Гроші онлайн на карту – позика, доступна цілодобово

Нерідко трапляються у людському житті ситуації, коли ліміт по картці вже давно закінчився, збільшити його немає можливості, а потреба у матеріальній допомозі присутня, причому гроші потрібні терміново. Ще складніше, коли така потреба з’являється у святковий або неробочий день. Жоден  банк не працює, а все ваше близьке оточення не дуже то й поспішають допомагати – зараз не ті часи, не та економічна ситуація. Ще гірше, якщо матеріально допомога потребується у нічний час (така ситуація теж може виникнути). Що ж в такому випадку робити, кого кликати на допомогу?  

Короткая форма заявки
Miloan

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • Первый кредит до 6 000 грн бесплатно
Эксклюзив
7
CreditPlus
7

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • до 6000 грн под 0,01% для новых пользователей
Выиграй 10 000 грн
8
Moneyveo.ua
8

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • до 10 000 грн под 0.01%
6
Dinero UA
6

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • Первый займ под 0%
 • Низкая ставка на повторный кредит
-50% на первые два кредита
SOS CREDIT
24

Последний кредит выдан 1 час. назад

1.6 %
Ставка в день
432 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7

Єдиний спосіб вирішення виниклої ситуації – термінове звернення до МФО та отримання необхідної суми в кредит онлайн, переказом на карту! Так, у цьому випадку не треба буде покидати власної оселі – користуючись смартфоном або комп’ютером можна отримати кредит. Отримуєте через інтернет позику на картку, причому без дзвінків родичам та на роботу, без зайвих питань та бюрократичних заморочок. Єдине, що треба задля вирішення виниклої проблеми з грішми – це стільниковий телефон з активною сім-карткою, наявність стабільного доступу до якісного, швидкого інтернету, кредитна/дебетова карта (немає значення яка, але вона повинна бути персоніфікованою). Швидкий кредит в режимі онлайн на карту без здійснення дзвінків видається у будь-який час – навіть якщо ви звернетесь в МФО у Новорічну ніч!

Мікропозика, мікрокредит – що це таке? Які його особливості?

Мікропозика, мікрозайм – це фінансовий продукт, який має велику кількість відмінностей від звичайного кредиту, починаючи з умов оформлення і закінчуючи законодавчими вимогами до кредитору. В першу чергу треба зазначити наступні відмінності:

 1. Право оформлення мікрозаймів у відповідності до багатьох вимог українського законодавства уповноважені виключно мікрофінансові, мікрокредитні організації (їх скорочена назва – МФО або МКФ). Цю вимогу можна пояснити процедурою процесу схвалення заявки на позику– МФО мають право схвалити видання займу людині, навіть попередньо не відправивши запит до БКІ та не перевірив її кредитну історію. Власне, саме цим можна пояснити швидкість оформлення позики та лояльність умов кредитування. Ви можете отримати пропозиції нібито від відомих банків отримати мікрокредит онлайн на карту без дзвінків, та перевірок, причому на вигідних умовах. Але у даному випадку бренд банку може бути використано виключно у цілях реклами. По закону, кредитором виступе зовсім інша контора, яка була спеціально для цього створена банком. Але ні в якому випадку не сам банк.
 2. Відносно мале «тіло» позики – саме з цієї причини цей фінансовий продукт має назву «мікрозайм». Дуже рідко видається по інтернету кредит без дзвінків і перевірок на суму більше 10-15 тис. грн. Так, є кредити, що видаються виключно під заставу авто, але їх отримати можна тільки в офісі МФО – по інтернету такі договори не укладаються. У режимі онлайн отримати неможливо лише класичні мікропозики, з переводом на картку або на електронний гаманець.
 3. Короткий строк дії укладеної угоди. У переважній більшості випадків, строк, на який надається мікрозайм, не перевищує 1 місяць. Так, передбачена можливість пролонгації укладеного кредитного договору, але її реалізація стає можливою виключно за умови внесення клієнтом суми, необхідної для погашення нарахованих % згідно умов угоди. І ніяк інакше бути не може. Проте сама угода підписується лише на місяць. Дуже рідко МКФ видають займ на більший строк – це роблять тільки деякі компанії, і то – виключно для своїх перевірених, постійних клієнтів, які раніше вже оформлювали позики, причому багато разів, ретельно дотримуючись складеному графіку щомісячних внесків.
 4. Розмір % ставки у середньому складає 1%. Може буть трохи більше, а також трохи менше (у даному випадку мова йде виключно про ті кредити, що отримуються онлайн на карту без дзвінків). Пропонують даний варіант співробітництва різні компанії, тому й ставка по % має різну величину. Окрім того, всі МФО пропонують клієнтам декілька різних програм, за якими є можливість отримати на карточку кредити онлайн, без зайвих питань та без дзвінків родичам й колегам. Вони відрізняються не тільки строком дії, розміром тіла займу, але ще й відсотковою ставкою. Саме через це потенційний позичальник обирає одну з програм кредитування, умови якої для нього є найбільш цікавими та вигідними.

Тобто, мікрозайм – це переведені гроші в кредит онлайн на картку/банківський рахунок/електронний гаманець. Перекази здійснюються цілодобова, кожному бажаючому, причому без запиту в БКІ та перевірки якості кредитної історії. Підтвердження наявності офіційного працевлаштування також не вимагається.

Найбільш суттєві переваги мікро кредитів

Попит на отримання мікрокредитів як фінансового продукту систематично збільшується – це легко пояснити, адже цей різновид фінансового продукту має цілий ряд вигідних для клієнта переваг, а саме:

 1. Легкість та оперативність отримання. Задля того, щоб отримати гроші онлайн на карточку, не треба буде збирати безліч довідок, що підтверджують благонадійність та платоспроможність потенційного позичальника. Українського паспорта та ІПН вистачить. Не менше значення маж швидкість схвалення відправлених заявок та оформлення кредиту. Якщо гроші необхідно отримати терміново, немає жодної можливості чекати, доки банк все ж таки розгляне подану заявку та схвалить видачу кредиту (до речі, для того, щоб отримати гроші, прийдеться йти у банківське відділення). У випадку з МФО грошові труднощі вирішується за 15-20 хвилин - навіть у випадку першого звернення, коли у позичальника не створено навіть власного акаунту. Можливість отримати гроші в режимі онлайн суттєво спрощує наявну задачу – тепер навіть не прийдеться відвідувати офіс МФО, щоб отримати необхідний кредит.
 2. Позитивне, лояльне, доброзичливе відношення, довіру до будь-якого позичальника. МФО кредитують усіх, хто звертається за отриманням фінансової допомоги. Зіпсована кредитна історія, прострочена заборгованість, відсутність «білого доходу» та офіційного працевлаштування – не має ніякого значення. МФО схвалюють практично усі відправлені заявки на отримання мікрозайму, які до них надходять.
 3. Кредит під 0% онлайн на карту, без дзвінків. При першому зверненні реально отримати позику під 0%. Тобто, ви повертаєте стільки ж, скільки взяли.
 4. Доступність. При необхідності, можна запросити переказ коштів не тільки на кредитну/дебетову карту, але й на електронний гаманець сервісу-партнера МКФ.
 5. Конфіденційність. Не буде ніяких дзвінків та зайвих питань. Дивлячись на перелічені вище переваги, нескладно зрозуміти, чому ж саме люди звертаються по мікропозики саме в МФО, а не у звичайні банки – швидко, просто й конфіденційно.

Де можна взяти мікрозайм

Як вже було сказано раніше, можливість отримати кредит на карту цілодобово в режимі мають право пропонувати тільки МФО. Для вирішення проблеми достатньо буде мінімального пакету документів (паспорт/код). Не потрібно ніяких довідок з місця роботи, на процес схвалення заявки та видачі позики це ніяким чином не вплине. Деякі з МФО встановлюють умову «мікрокредит тільки для офіційно працевлаштованих та тих, хто має «білий дохід» не нижче певного рівня». Але це ні не вказує про те, що прийдеться надавати ксерокопію або скан-копію трудової книги. У цьому випадку все простіше – позичальнику необхідно буде лише у своїй анкеті на сайті МФО вказати коректну (!) інформацію стосовно наявності у нього офіційного місця працевлаштування та рівня «білого» доходу.

Вимоги до позичальників

Вимоги мінімальні:

 1. Українське громадянство.
 2. Повноліття.
 3. Наявність на момент звернення паспорту, ІПН та стільникового телефону з активною СІМ-карткою.

Слід зазначити, що деякі МФО з метою зменшення потенційних ризиків висувають більш жорсткі вимоги, встановивши найнижчу вікову планку для потенційного позичальника – 21, а найвищу – 75. Бачите - пенсіонери також зможуть звернутись до МКФ та отримати гроші в кредит на карточку.

Як отримати гроші онлайн на карту (Україна). Інструкції до оформлення кредиту

Взяти кредит в режимі онлайн без дзвінків на карту, не виходячи з хати, дуже просто – задля цього необхідно буде виконати наступні дії:

 1. За допомогою нашого порталу-агрегатора, визначити мікрофінансову організацію, яка надає мікрозайми на найбільш вигідних (саме для вас) умовах.
 2. Відправити заявки на отримання мікрозайму. Можна надіслати заявки в усі контори, що побачите у переліку. При бажанні, обираєте лише деякі з них, або навіть одну – це визначається виходячи з того, яку суму треба взяти в кредит. Зрозумійте – якщо ви оформите мікрозайм в одній МФО, це у жодному випадку не буде вказувати на те, що звернення до будь-якої іншої МФО призведе до відмови. Навпаки, висока вірогідність схвалення заявки. Це можна пояснити тим, що МКФ не звертають увагу і на кредитну історію, і на актуальне в момент звернення кредитне навантаження (мається на увазі кількість оформлених позик).
 3. Дочекатись повідомлення про схвалення поданих заявок.
 4. Відвідати сайт (сайти) МФО, в яких було попередньо схвалено заявку.
 5. Створюєте особовий акаунт, вказуєте всі необхідні дані (паспортні, особові, ІПН, № персоніфікованої карти, її CVV-код).
 6. Вказуєте бажану суму та період кредитування.
 7. Уводите у відповідне поле пароль з СМС, надісланої на вказаний номер телефону. Важливо! Введення секретного коду при оформлені угоду в електронному вигляді тотожно підпису клієнтом угоду з кредитором на паперовому носії інформації. Саме з моменту введення секретного коду позичальник починає нести відповідальність перед МФО (тобто, перед своїм кредитором).
 8. Отримуєте кредит (грошовий переказ) на картку. Зверніть увагу на то, що проведення цієї процедури займає не більше 10-15-ти хвилин. Все, питання з отриманням позики вирішено!

Як відбувається погашення кредиту?

Повертаєте оформлену позику також у режимі онлайн, виконавши грошовий переказ з прикріпленої до акаунта карти, або з банківського рахунку. Як зручніше. Крім того, можна платити через систему електронних переказів, така можливість також наявна. Зверніть увагу на те, що слід вносити щомісячний платіж за 2-3 до дати зарахування коштів, щоб навіть у випадку його затримки не були нараховані штрафи.